Detoxikace od A do Z

aneb návrat ke kořenům zdraví

Logo Mozaika zdravíBýt zdravá(-ý), mít spoustu energie, silnou imunitu…

Zbavit se všech nemocí a užívat si života naplno…

Mít své zdraví ve vlastních rukou a nemuset se pořád spoléhat na lékaře a léky…

Před lety se mi tohle všechno zdálo nedosažitelné. Dneska jsem naprosto zdravá a vím, že vy můžete také, i když v to už třeba ani nevěříte.

Jedna z věcí, která mi tehdy nejvíce a nejrychleji pomohla, byla detoxikace těla. Díky ní i vy můžete získat své zdraví zpátky. Ráda bych vám předala své zkušenosti…

Jana Bejčková…A tak jsem napsala eBook

Kdysi jsem mívala vleklé zdravotní problémy: stále dokola opakující se virózy, infekce dýchacích cest, alergie… užívala jsem nespočet léků a přestávala věřit, že se z toho někdy dostanu. Dny, kdy jsem se cítila dobře, by se daly spočítat na prstech. Ale nevzdala jsem se a hledala způsoby, jak z toho bludného kruhu ven. A našla :-). Má cesta za zdravím zahrnovala mnoho let studia, zkoušení různých alternativních metod, práci s psychikou, celkovou změnu životního stylu. Vědomě jsem se rozhodla převzít za své zdraví plnou odpovědnost. Dneska jsem zdravá a plná energie, o které se mi dřív ani nesnilo :-). Nasbírala jsem velké množství vědomostí a zkušeností, které nyní moc ráda předávám dál – mimo jiné v eBooku, který bych vám dnes chtěla představit.

Jana

Možná i vy máte zdravotní problémy a hledáte cestu,

jak se z nich dostat, posílit imunitu a preventivně se starat o své zdraví. Cítíte, že spoléhat se jen na lékaře a chemické léky není řešení, že je načase svému tělu pomoci. Pomoci mu celkově a vyřešit příčinu, neléčit jen například antibiotiky stále se opakující záněty močového měchýře, průdušek nebo angíny, nebát se každé jaro, jak přežijete pylovou sezonu, v zimě chřipkovou epidemii apod.

Zkrátka toužíte být zdraví a žít svůj život naplno…

Pak je můj eBook určený právě vám, protože podle mých zkušeností je detoxikace naprosto základním, prvním krokem k celostnímu zdraví, může ohromně pomoci téměř při jakýchkoliv problémech.

Nemusíte si projít několikaletými pokusy a omyly, zkoušením něčeho, co třeba nefunguje, kupovat neúčinné drahé preparáty. Tuhle cestu jsem prošla za vás a zjistila, co opravdu pomáhá (jsem živoucí důkaz :-)). Ukážu vám zkratk