Detoxikace od A do Z

aneb návrat ke kořenům zdraví

Logo Mozaika zdravíBýt zdravá(-ý), mít spoustu energie, silnou imunitu…

Zbavit se všech nemocí a užívat si života naplno…

Mít své zdraví ve vlastních rukou a nemuset se pořád spoléhat na lékaře a léky…

Před lety se mi tohle všechno zdálo nedosažitelné. Dneska jsem naprosto zdravá a vím, že vy můžete také, i když v to už třeba ani nevěříte.

Jedna z věcí, která mi tehdy nejvíce a nejrychleji pomohla, byla detoxikace těla. Díky ní i vy můžete získat své zdraví zpátky. Ráda bych vám předala své zkušenosti…

Jana Bejčková…A tak jsem napsala eBook

Kdysi jsem mívala vleklé zdravotní problémy: stále dokola opakující se virózy, infekce dýchacích cest, alergie… užívala jsem nespočet léků a přestávala věřit, že se z toho někdy dostanu. Dny, kdy jsem se cítila dobře, by se daly spočítat na prstech. Ale nevzdala jsem se a hledala způsoby, jak z toho bludného kruhu ven. A našla :-). Má cesta za zdravím zahrnovala mnoho let studia, zkoušení různých alternativních metod, práci s psychikou, celkovou změnu životního stylu. Vědomě jsem se rozhodla převzít za své zdraví plnou odpovědnost. Dneska jsem zdravá a plná energie, o které se mi dřív ani nesnilo :-). Nasbírala jsem velké množství vědomostí a zkušeností, které nyní moc ráda předávám dál – mimo jiné v eBooku, který bych vám dnes chtěla představit.

Jana

Detoxikace od A do Z 

aneb návrat ke kořenům zdraví

komplexní průvodce detoxikací a zdravým životním stylem
Mgr. Jana Bejčková

Detoxikace od A do Z aneb návrat ke kořenům zdraví

Knížka je v elektronické podobě, ve formátu pdf, lze ji bez problému číst na jakémkoliv počítači, tabletu nebo chytrém telefonu, nepotřebujete k tomu čtečku.

Uvnitř na vás čekají následující pomocníci:
  • Ke knížce se můžete vracet po mnoho let a vybírat si to, co s vámi aktuálně souzní, postupně zařazovat změny do svého života.
Vše osobně vyzkoušeno a ověřeno v praxi :-):
  • Na více než 100 stranách jsem sepsala všechno, co sama používám, co mám vyzkoušené, že funguje.

  • Veškeré informace a návody vychází z dlouholetých bohatých osobních zkušeností, není to pouhá teorie.

  • Vybrala jsem ty nejlepší ověřené postupy, které mně samotné pomohly vrátit zdraví a díky tomu např. zase lezu po skalách :-).

  • Provedu vás krok za krokem, stačí vaše rozhodnutí, že do toho jdete a chcete pro své tělo něco udělat :-).