Logo Mozaika zdravíBýt zdravá(-ý), mít spoustu energie, silnou imunitu…

Zbavit se všech nemocí a užívat si života naplno…

Mít své zdraví ve vlastních rukou a nemuset se pořád spoléhat na lékaře a léky…

Před lety se mi tohle všechno zdálo nedosažitelné. Dneska jsem naprosto zdravá a vím, že vy můžete také, i když v to už třeba ani nevěříte.

Jedna z věcí, která mi tehdy nejvíce a nejrychleji pomohla, byla detoxikace těla. Díky ní i vy můžete získat své zdraví zpátky. Ráda bych vám předala své zkušenosti…

Jana Bejčková…A tak jsem napsala eBook

Kdysi jsem mívala vleklé zdravotní problémy: stále dokola opakující se virózy, infekce dýchacích cest, alergie… užívala jsem nespočet léků a přestávala věřit, že se z toho někdy dostanu. Dny, kdy jsem se cítila dobře, by se daly spočítat na prstech. Ale nevzdala jsem se a hledala způsoby, jak z toho bludného kruhu ven. A našla :-). Má cesta za zdravím zahrnovala mnoho let studia, zkoušení různých alternativních metod, práci s psychikou, celkovou změnu životního stylu. Vědomě jsem se rozhodla převzít za své zdraví plnou odpovědnost. Dneska jsem zdravá a plná energie, o které se mi dřív ani nesnilo :-). Nasbírala jsem velké množství vědomostí a zkušeností, které nyní moc ráda předávám dál – mimo jiné v eBooku, který bych vám dnes chtěla představit.

Jana

Možná i vy máte zdravotní problémy a hledáte cestu,

jak se z nich dostat, posílit imunitu a preventivně se starat o své zdraví. Cítíte, že spoléhat se jen na lékaře a chemické léky není řešení, že je načase svému tělu pomoci. Pomoci mu celkově a vyřešit příčinu, neléčit jen například antibiotiky stále se opakující záněty močového měchýře, průdušek nebo angíny, nebát se každé jaro, jak přežijete pylovou sezonu, v zimě chřipkovou epidemii apod.

Zkrátka toužíte být zdraví a žít svůj život naplno…

Pak je můj eBook určený právě vám, protože podle mých zkušeností je detoxikace naprosto základním, prvním krokem k celostnímu zdraví, může ohromně pomoci téměř při jakýchkoliv problémech.

Nemusíte si projít několikaletými pokusy a omyly, zkoušením něčeho, co třeba nefunguje, kupovat neúčinné drahé preparáty. Tuhle cestu jsem prošla za vás a zjistila, co opravdu pomáhá (jsem živoucí důkaz :-)). Ukážu vám zkratku, jak dosáhnout vysněného pevného zdraví. Tady je :-):

Detoxikace od A do Z 

aneb návrat ke kořenům zdraví

komplexní průvodce detoxikací a zdravým životním stylem
Mgr. Jana Bejčková

Detoxikace od A do Z aneb návrat ke kořenům zdraví

Knížka je v elektronické podobě, ve formátu pdf, lze ji bez problému číst na jakémkoliv počítači, tabletu nebo chytrém telefonu, nepotřebujete k tomu čtečku.

Uvnitř na vás čekají následující pomocníci:
 • Ke knížce se můžete vracet po mnoho let a vybírat si to, co s vámi aktuálně souzní, postupně zařazovat změny do svého života.
Vše osobně vyzkoušeno a ověřeno v praxi :-):
 • Na více než 100 stranách jsem sepsala všechno, co sama používám, co mám vyzkoušené, že funguje.

 • Veškeré informace a návody vychází z dlouholetých bohatých osobních zkušeností, není to pouhá teorie.

 • Vybrala jsem ty nejlepší ověřené postupy, které mně samotné pomohly vrátit zdraví a díky tomu např. zase lezu po skalách :-).

 • Provedu vás krok za krokem, stačí vaše rozhodnutí, že do toho jdete a chcete pro své tělo něco udělat :-).

Jaká je cena

Informace a zkušenosti popsané v tomto eBooku mne stály mnoho let studia, praxe, času i peněz. Ráda vám nyní vše předávám za cenu, kterou vnímám jako symbolickou: eBook můžete využívat během celého roku a pořád v něm nacházet novou inspiraci, rozhodla jsem se proto pro cenu 1 Kč denně/1 rok :-), aby byl pro každého dostupný – celkem tedy

365 Kč 

Platbu lze provést kartou, zrychleným online bankovním převodem nebo klasickým bankovním převodem.

Chci koupit eBook

Proč potřebujeme detoxikaci

V dnešní době plné chemie, elektrosmogu, stresu, léků, nekvalitních potravin atd. asi ani není možné, aby se naše tělo nezanášelo, i když se snažíme žít zdravě. Je všeho kolem nás tolik, že už si s tím organismus zkrátka nedokáže poradit a usazuje se v nás spousta toxických a odpadních látek.

Projeví se to nemocemi všeho druhu, únavou atd. A i když užíváme např. různé (a jinak skvělé) přírodní preparáty, tělo už nemá sílu se samo vyléčit, protože je plné toxinů.

Pravidelnou detoxikaci proto vnímám jako hodně důležitou jak k vyléčení spousty nemocí, tak k prevenci. Na mé cestě za zdravím hrála nezastupitelnou roli. Není samozřejmě všelékem, zdraví souvisí s mnoha dalšími faktory, ale mám zkušenost, že

je to nejjednodušší první krok k uzdravení téměř z čehokoliv, který přinese opravdu viditelné výsledky.

Komu eBook nejvíce pomůže:
 • vám, kdo máte nějaké zdravotní problémy a chcete se uzdravit (např. opakované virózy, alergie, angíny, nemoci dýchacích cest, gynekologické infekce, záněty močových cest, nějakou chronickou nemoc, ekzémy, prodělali jste boreliózu, mononukleózu apod.);

 • kdo jste unavení, bez energie;

 • všem, kdo se chcete začít o svoje zdraví preventivně starat a vůbec to nenechat dojít do fáze nemocí – což je ideální varianta :-).

Co se ve vašem životě změní, když svoje tělo detoxikujete:
 • případné nemoci odezní nebo se zmírní;

 • posílí se samoozdravné a očistné procesy v těle, orgány začnou samy správně fungovat;

 • výrazně se vám posílí imunita;

 • budete mít více energie a životní vitality;

 • budete mít zdraví ve vlastních rukou, dokážete svému tělu sami pomoci.

Ještě mám pro vás k eBooku několik dárků:
Časový harmonogram - Detoxikace od A do Z

Časový harmonogram

Ukázka časového rozpisu, kdy které očistné kúry provádět. Tabulku si upravíte podle toho, jaké kúry zvolíte.

Očistný deník - Detoxikace od A do Z

Očistný deník

Pdf k vytištění, do kterého si můžete zapisovat, jak která kúra probíhala, jak tělo reagovalo atd.

Aktualizace eBooku

Pokud budu v budoucnu eBook aktualizovat a přidávat nové informace, zdarma vám aktualizovanou podobu pošlu.

Osobní podpora na e-mailu

Budete-li mít jakékoliv otázky a nejasnosti, napište mi na jana@mozaikazdravi.cz, ráda vám poradím.

Cena celkem (i s dárky): 

365 Kč 

Garance vrácení penězVáš dobrý pocit je pro mne důležitý. Kdybyste náhodou zjistili, že vás knížka ničím neobohatila, nabízím garanci vrácení peněz. Napište mi do 14 dnů od zakoupení a já vám vrátím peníze zpět.

Chci koupit eBook
Co na eBook říkají čtenáři
Zuzana Babb
Již druhým rokem se léčím s ITP a více než rok jsem byla lékaři dopována kortikosteroidy, které nejen že oslabily ještě více mou imunitu, ale navíc způsobily další zdravotní problémy. Vyzkoušela jsem již různé bylinné směsi, jelení placentu, koloidní stříbro a spoustu dalších přírodních preparátů, ale nic nepomohlo dlouhodobě, protože můj organismus byl nadměrně zanesený chemií.tělo už nemělo sílu se samo vyléčit. V tu chvíli jsem se rozhodla pro detoxikaci. A když detoxikace, tak pořádná a celého těla. Proto jsem si vybrala Jančin eBook. Je v něm úžasně obsáhlý postup na očistu nejen všech orgánů, ale i psychiky, která je pro naše zdraví tak důležitá. Už po prvních pár detoxikacích se cítím mnohem lépe a mám více energie a moc se těším, až dokončím celý proces očisty. Pokud se chcete detoxikovat, je potřeba dělat vše správně a postupně a tenhle eBook vám tohle vše nabízí na zlatém podnose. Moc doporučuji!“
Zuzana Babb
Antonín Papoušek
„Jani, chci ti moc poděkovat za krásnou knížku. K prvnímu čtení jsem přistupoval s jistou dávkou skepse, protože řadu metod jsem zkoušel, k tématu detoxikace mám docela dost načteno. Tvoje knížka si mne ale rychle získala, působí neobyčejně mile, svěže a optimisticky (kromě obsahové stránky i výborné grafické zpracování, včetně povedených ilustrací). Byl jsem překvapen, že i u metod, které znám, jsem se vždy dozvěděl něco nového a užitečného. Je poznat dobře odvedená poctivá a dlouhodobá práce, není to žádná „rychlokvaška“. Text je promyšlený a propracovaný. Jednou z nejcennějších věcí je, že jsi metody na sobě osobně odzkoušela a připojuješ vlastní zkušenosti a zlepšováky. I díky tomu knížka působí velmi kompaktním dojmem, proces detoxikace konečně vypadá logicky, srozumitelně a musím říci – přímo lákavě (pomáhají praktické pomůcky v podobě časového harmonogramu a očistného deníku). Po přečtení knížky (už samotné čtení působí jako psychický detox) mám najednou obrovskou potřebu celkový detox hned vyzkoušet na sobě. Přeji tvojí knížce zasloužený úspěch a jsem přesvědčený, že každý, kdo si ji přečte, se bezodkladně do detoxikace s chutí a zdarem pustí.“
Antonín Papoušek
Marie Vavrochová
eBook je skvělý a přehledný návod, jak postupovat krok za krokem, když chcete organismus systematicky pročistit. Nadchla mne jeho komplexnost, jsou v něm uvedeny všechny potřebné informace. Rozhodně bych ho doporučila každému, komu není lhostejný jeho zdravotní stav. O očistě těla už přemýšlím delší dobu, ale pořád jsem se nemohla odhodlat a pořádně jsem nevěděla, jak začít. Už se těším na výsledky, až začnu s očistou prvního orgánu.“
Marie Vavrochová
Dagmar Frenclová
Janin eBook je opravdu skvělý. Tolik informací na jednom místě, jak se udržovat a čistit, jsem nikde nenašla. Všechno je jednoduše, prakticky a srozumitelně popsáno, jen si vybrat, co bude vyhovovat právě Vám, a použít. Hezky lidsky napsaný, a ty úžasné obrázky… prostě nádhera, která je pro všechny, kteří se nespoléhají jen na lékaře a chtějí být zdrávi a fit.“
Dagmar Frenclová
Podívejte se na ukázky:

Toť vše :-). Teď už máte dostatek informací, a pokud chcete pro své tělo něco udělat, klikněte na tlačítko a vydejte se na cestu za svým zdravím:

Chci koupit eBook

Pokud byste se rádi ještě na něco zeptali, napište mi na adresu: jana@mozaikazdravi.cz