Vprvní části článku Jak dobít baterky, než se uvaří čaj jste se dozvěděli, co to jsou čakry, jaké čakry v těle máme, proč je dobré se jimi občas zabývat, v čem nám to může pomoci. Teď se dostáváme k praktické části, na kterou asi hlavně čekáte. Já vím, ale bez vysvětlující omáčky to nešlo :-).

Takže teď už konkrétně a prakticky:

Jak harmonizovat a odblokovat čakry v těle a dobít baterky

  • Jednou z možností je cílená práce s čakrami. Podrobně vám vysvětlím jednu konkrétní metodu, kvůli které vlastně tenhle dvoudílný článek píšu :-). V krátkosti pak popíšu ještě další, které používám.

  • Další z možností, jak můžeme své čakry harmonizovat, je vystavit je působení takové frekvence energie, která odpovídá frekvenci té které čakry (můžete si čakry představit jako třeba struny na kytaře: každá si „hraje“ svým tónem, svou vibrací, na své frekvenci). Když se trefíme do toho, co má ta která čakra ráda :-), tak se jí to líbí a energie v ní lépe proudí. Jde to udělat různým způsobem (tuhle část popíšu stručně, nebudu rozepisovat podrobnosti, to by bylo na dalších několik článků, koho z vás toto téma zajímá, tak existuje spousta knížek a informací na internetu).

Tolik souhrn, začnu hned tou jednou konkrétní metodou, která vám zabere chviličku a podle které jsem dala článku název.

Vyrovnání a dobití čaker pomocí reiki

A jsme zase nejdříve u vysvětlování :-): reiki je univerzální životní energie a zároveň metoda, kterou se s touto energií pracuje. Ideální je absolvovat seminář, na kterém mistr reiki provede tzv. zasvěcení, tj. jakoby pročistí kanály, kterými energie proudí. Pak máte schopnost předávat energii skrz své ruce sobě i druhým lidem. Já jsem absolvovala dva stupně reiki a za více než dvacet let, co s reiki pracuji, už mně i jiným hodně pomohla.

Reiki má v sobě každý
Ale seminář není nutností, reiki má v sobě každý z nás. Záleží jen na tom, jak jsme citliví a jak s energií pracujeme. Mám zkušenost, že kdo si pravidelně zkouší dávat reiki na různá místa na těle pomocí rukou, za čas se stane na vnímání energie velmi citlivý i bez zasvěcení a jeho schopnosti se postupně zvyšují. Opravdu to funguje :-).

Popíšu vám, jak můžete pomocí svých rukou harmonizovat energii v čakrách a celkově se dobít energií.

Jak dobít energii za 4 minuty

  • Sedněte si, zklidněte se a dejte ruce dlaněmi k sobě před hrudník,