Pokud máte nějaké zdravotní problémy a snažíte se s nimi aktivně něco dělat, tak pravděpodobně zkoušíte různé preparáty, léky, pracujete s psychikou, chodíte k léčiteli, měníte životní styl… často se ale stává, že člověk dělá, co může, a výsledky nic moc.

Vzpomínám si, jak jsem s tím kdysi bojovala já. Dodnes slyším slova mého známého: „Tak s tím něco dělej, vždyť pořád marodíš, musíš ty sama pro to něco udělat…“ Jenže já v tu dobu toho už zkoušela tolik, že mi připadalo, že nic víc už opravdu dělat nemůžu. Byl to šílený pocit bezmoci. Utratila jsem spoustu peněz za různé přírodní léky, za léčitele, knížky… snažila jsem se žít maximálně zdravě a uzdravit se stůj co stůj. Ale výsledek tomu neodpovídal. Trochu se to samozřejmě zlepšovalo, ale celkově to bylo pořád špatné.

Zásadní zlomy k lepšímu byly dva:

  • Jedním z nich byla psychika.

    Hluboké vnitřní rozhodnutí, že se uzdravím, systematické přenastavování mysli a podvědomí, meditace… Tím všechno nabralo obrátky hodně k lepšímu.

  • Ale cítila jsem, že tělo zkrátka „nějak nechce, nemůže…“. A ono to tak doslova bylo. Moje tělo už bylo tak zanesené léky, chemií kolem nás atd., že zkrátka nebylo schopné využít žádné přírodní preparáty, nedokázalo vstřebat živiny ze stravy, i když jsem se snažila jíst co nejzdravěji, nefungovaly jeho přirozené čistící a imunitní mechanismy… potřebovalo nutně pročistit, aby dokázalo fungovat.

    A to byl ten druhý, strašně důležitý zlom k lepšímu – že jsem svoje tělo pořádně pročistila. Pak už šlo všechno docela rychle a začala jsem se opravdu celkově uzdravovat :-).

Detoxikace podpoří samouzdravovací schopnosti tělaDnešní doba je v tomhle složitá. Ve vzduchu, v půdě, v domácí drogerii, ve vodě – všude je dneska obsaženo obrovské množství chemických látek. Sice jsou dané nějaké limity na jednotlivé škodlivé látky, ale zdaleka se netestuje všechno a hlavně – jejich společné působení se sčítá, vzájemně se ovlivňují… a když k tomu přidáte elektrosmog, stres, málo pohybu… tak přirozené detoxikační mechanismy našeho těla začínají selhávat. Prostě nestíhají. I zdravý člověk má co dělat, aby si s tím jeho organismus poradil, a je víc než dobré svoje tělo občas pročistit. Tím spíš, když někdo bere léky a je už nemocný.

Já jsem se díky detoxikaci zbavila všech pořád dokola se opakujících nemocí, získala energii, chuť na sobě dál pracovat, mohla jsem konečně zase začít normálně žít. A to bylo něco, v co už jsem předtím pomalu přestávala doufat.  

Takže jestli máte například opakované virózy, alergie nebo jiné nemoci, jste pořád unavení, chodíte po doktorech a berete léky… tak věřte, že vám víc než rozumím, jak vám je. Ale také vím, že z toho existuje cesta ven, že se opravdu můžete uzdravit a žít zase naplno.

Detoxikace není samozřejmě všelékem, ale mám zkušenost, že je to nejjednodušší první krok k uzdravení téměř z čehokoliv, který přinese opravdu viditelné výsledky, a pak se vám bude snadněji pracovat i třeba s psychikou, když uvidíte už nějaká reálná zlepšení.

Mně osobně pročištění těla pomohlo natolik, že jsem se rozhodla všechny svoje dlouholeté zkušenosti sepsat do knížky (ve formátu pdf) a pomoci tak co nejvíce z vás. Popsala jsem v ní všechno, co sama používám, co mám opravdu vyzkoušené, že funguje. Můžete se na ni podívat tady >>

Jana

  • Pokud byste rádi dostávali upozornění na nové články, napište mi prosím e-mail zde >>