online kurz

Uzdravení změnou mysli

Jsem přesvědčená, že uzdravit se dá téměř z čehokoliv. Jen je to celé potřeba uchopit trochu jinak…

Možná jste nemocní a už si nevíte rady.

  • Děláte všechno pro to, abyste se uzdravili, ale nedaří se vám to.
  • Nemoci se vám vrací pořád dokola nebo přicházejí stále další a další.
  • Dlouhodobě vám nic nepomáhá, vždy jen na chvíli.
  • Utratili jste zbytečně spoustu peněz za léčitele, doplňky stravy atd.
  • Už jste z toho zoufalí a ztrácíte naději, že budete zase zdraví.

Přesně tohle jsem před lety také prožívala.

Dneska vím, že všechno jde ruku v ruce s psychikou. Bloky uložené v podvědomí, které nám nedovolí se uzdravit, celkové nastavení mysli, která nás stahuje dolů, místo aby pomáhala k uzdravení, důvody na úrovni psychiky, proč nemoc vlastně „potřebujeme“…

Také ale vím, že z toho existuje cesta ven.

Bloky se dají odhalit, vyčistit, mysl přeprogramovat a nastavit tak, aby nás podporovala v uzdravení. Vím to, protože já jsem tou cestou prošla a jsem zdravá, jsem z toho venku :-).

A vám s tím mohu pomoci, protože zkušeností, jak to udělat, mám víc než dost :-):

Odhalíme všechny podvědomé negativní programy, které vám brání v uzdravení a šťastném životě.

Vyčistíme je, aby vás už neovlivňovaly, vymeteme všechna zákoutí ve vaší hlavě.

Naprogramujeme mysl tak, aby vám v uzdravení nejen nebránila, ale aby vám naopak pomohla.

Připravila jsem pro vás online kurz, který až absolvujete, bude z vás nejspíš jiný člověk :-):
  • V uzdravení už vám nebudou bránit žádné psychické bloky a negativní přesvědčení, která jste třeba v dětství a během celého života posbírali. Teď už se uzdravování krásně rozjede :-). 

  • Budete mít mysl nastavenou tak, že se budete cítit skvěle, budete se těšit na každý den a mít chuť všechno dokázat. I lidé kolem vás si toho všimnou :-).

  • Vaše myšlení a celkové psychické nastavení vás bude den za dnem podporovat v uzdravení a brzy zaznamenáte první úspěchy.

  • V životě se vám nejspíš změní k lepšímu i jiné věci, nejen zdraví. Všechno se vším souvisí a vaše práce v kurzu vás ohromně posune ve všech oblastech.

Uzdravení změnou mysli 

Mgr. Jana Bejčková

Online kurz, který jsem spoustu let žila, několik let promýšlela, rok připravovala a vydala ze sebe všechno :-). Najdete v něm všechny moje (více než dvacetileté) nejlepší zkušenosti, jak pracovat se svou myslí, uzdravit se a změnit celý svůj život.

online kurz Uzdravení změnou mysli

Kurz je vytvořen formou členské sekce na webu, můžete jím procházet na jakémkoliv počítači, tabletu nebo chytrém telefonu.

Jana BejčkováKdo za tím vším stojí

Jsem propagátorkou celostního přístupu ke zdraví, převzetí zodpovědnosti sám za sebe a (nejen) alternativních metod léčení těla i psychiky. Několik let jsem měla dlouhotrvající, stále dokola opakující se zdravotní problémy. Má cesta za zdravím zahrnovala mnoho let studia, zkoušení různých alternativních metod, celkovou změnu životního stylu, a hlavně vytrvalou práci s psychikou. Naučila jsem se nejrůznější metody, jak svou mysl vyčistit, přenastavit a svoje zdraví díky tomu vědomě ovlivňovat. Dneska jsem zdravá a plná energie, o které se mi dřív ani nesnilo :-). Nasbírala jsem velké množství vědomostí a zkušeností, které nyní moc ráda předávám dál. Mimo jiné v tomto kurzu, ze kterého mám obzvlášť radost :-), protože věřím, že může spoustě lidem opravdu pomoci.

Jana

(Mgr. Jana Bejčková)

Uvnitř kurzu na vás čeká: