Vše, co na této stránce najdete, si můžete zdarma stáhnout :-).

Jde o elektronické miniknížky (eBooky) ve formátu pdf, přehledná pdf s návody apod.

Meditace nového začátku

Meditace nového začátku (textová podoba)

V této meditaci se pročistíte od negativních energií, naplníte se novou, pozitivní energií a v hlubokém uvolnění si vizualizujete nový stav, tj. jak jste zdraví (nebo cokoliv jiného si přejete). Tím uděláte zásadní, první krok k tomu, aby se vám podařilo svých cílů dosáhnout.

Stáhnout eBook
6 nejlepších způsobů, jak rychle pročistit organismus

6 nejlepších způsobů, jak rychle pročistit organismus

Z mnoha krátkodobých čistících kúr, které jsem vyzkoušela, jsem vybrala 6 podle mne nejsmysluplnějších a nejúčinnějších. Nezaberou mnoho času, pomohou tělu zbavit se toxinů, získáte po nich více životní energie.

Stáhnout eBook
Akupresurní body

Akupresurní body – mých 7 vyzkoušených favoritů

Pdf – 2 strany – praktický přehled 7 mnou vyzkoušených akupresurních bodů, které skvěle fungují na běžné problémy a jdou dobře najít. Obsahuje obrázky se zakreslenými body, popisy a návod na mačkání bodů.

Stáhnout pdf
Proplachování nosu slanou vodou

Proplachování nosu slanou vodou: návod na úpravu PET lahve pro tyto účely

Pdf – 2 strany – podrobný návod s fotkami, jak upravit PET lahev k proplachování nosu slanou vodou. Pdf navazuje na článek >>, kde popisuji tuto metodu. Jsem z ní nadšená od samého začátku, funguje téměř zázračně :-). 

Stáhnout pdf
Akupresurní body

Meditace odpuštění (nahrávka v mp3)

Když nás trápí minulost, emoce se v těle jakoby zaseknou. Abychom se fyzicky uzdravili, musíme se těchto emocí vzdát. Hluboké a opravdové odpuštění je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak se zbavit starých podvědomých programů, které nám brání v uzdravení. (tato meditace je rovněž součástí online kurzu Uzdravení změnou mysli)

Stáhnout meditaci
Cviky pro lepší zrak

Cviky pro lepší zrak

Pdf (3 strany) obsahuje jednoduchá, krátká cvičení (cca na 10 minut), která vám při pravidelném provádění pomohou uvolnit i posílit oční svaly a tím zlepšit svůj zrak. Pdf navazuje na tento článek >>,  kde najdete i další tipy a postupy.

Stáhnout pdf